Charlotte

CATERING

Jak można mieć Charlotte poza Charlotte

Zamówienie z odbiorem osobistym

Wystarczy zadzwonić z dwudniowym wyprzedzeniem i złożyć zamówienie, a w umówionym terminie wszystkie produkty będą do odbioru.

Torby lub kosze śniadaniowe na wynos

Do papierowych toreb lub wiklinowych koszy pakujemy wybrane produkty, np. kanapki, owoce, sok, croissanty. (Takich 150 toreb przygotowaliśmy dla gości Galerii Zachęta, na całodniową wycieczkę poza miasto i 20 koszy dla Oriens Bijou.

Catering bez obsługi

Przywozimy na miejsce gotowe potrawy, rozłożone na jednorazowych półmiskach. Możemy też zapewnić wysokiej jakości jednorazowe kubki, tacki, sztućce itp. (W ten sposób dostarczyliśmy jedzenie do ambasad Francji i Luksemburga, na śniadania dla TVP, na pokaz Ani Kuczyńskiej).

Catering z obsługą

W tego typu zamówieniach dostarczamy na miejsce zimne napoje, kawę  (przy większych zamówieniach zapewniamy ekspres ciśnieniowy), herbatę, wino i potrawy. W razie potrzeby możemy przywieźć stoły, obrusy i zastawę. Przy zamówieniu ciepłych dań przyjeżdża nasz kucharz.Nasi kelnerzy obsługują gości, dbają o wygląd stołów i porządek. (Takie zamówienia zrealizowaliśmy dla posłanki Róży Thun /dla 100 osób/, na wydarzenie Internity na ul. Mysiej /dla 200 osób/, dla H&M, a podczas Nocy Muzeów z ART YARD SALE w budynku Ufficio Primo przygotowaliśmy dodatkowo mobilną kawiarnię.)

Kontakt

Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura od 8:00 do 16:00. Centralnie realizujemy cateringi powyżej kwoty 300 zł.
Telefon:  882 405 523
e-mail: catering@bistrocharlotte.com
Mniejsze zamówienia prosimy  składać bezpośrednio  u kierowników w lokalach: bistrocharlotte.pl/kontakt/  

Zamów on-line

Zamówienia na następny dzień przyjmujemy do godz 17:00
Dowieziemy Twoje zamówienie w promieniu 10 km do 2 godzin od wybranego terminu

Wybierz lokalizację

System zamówień online UpMenu